סיפורי הצלחה

לקוחות מספרים עלינו

מתיו כץ, 52, מניו יורק

מתן ויתקין, 19, מתל אביב

טל לזובסקי, 34, מחיפה

האני המאמין שלנו

בשנים האחרונות ליווינו אלפי לקוחות עם בעיות רפואיות שונות ועזרנו להם לשפר את מראה העור ואת איכות החיים שלהם.

 

הקשר שלנו עם הלקוחות מתחיל ברכישת הטיפול וממשיך בתקופת הטיפול במהלכה אנו מלווים אותם לטובת הצלחת הטיפול ושיקום העור.  

 

אספנו עבורכם רשימה חלקית של לקוחות מינרלמור והסיפורים שלהם.

פסוריאזיס

הכרתי את שיטת הטיפול TMST בשנת 2014. סבלתי מפסוריאזיס קשה בכל חלקי הגוף ולבסוף החלטתי לנסות את הטיפול ולא התאכזבתי. השיפור הגיע, ובגדול! אני כותב לאחר ארבע שנות טיפול שערך בשלושה חודשים ומאז המחלה לא חזרה.

יוגב אבירם, 33, מבאר שבע

אחרי שניסיתי כל מיני טיפולים ומשחות שלא עזרו החלטתי לנסות את הטיפול של 'מינרלמור'. קניתי את ערכת ה-TMST והקפדתי במשך חודש ימים לשמור על תזונה מסוימת ועל נטילת הטיפול שבערכה. התוצאות נפלאות ואני מתרגשת! הנגעים כמעט ונעלמו לחלוטין ולראשונה מזה המון זמן העור שלי אלסטי וחלק. כמו כן, אני לרוב סובלת מכאבי מפרקים מטורפים וסוף סוף גם זה עזב אותי. אני ממליצה לכל מי שסובל מהמחלה הנוראית הזאת לנסות את שיטת הטיפול של TMST.

אושרת כהן,27, מאילת

שנים על גבי שנים השתמשתי במשחות סטרואידיות שרשם לי הרופא ובכל פעם שהפסקתי הכל חזר כאילו לא טיפלתי כלל. התחלתי עם הטיפול המשולב של 'מינרלמור', וכבר שלוש שנים התופעה אינה חוזרת. המחלה פשוט נעלמה

טל לוי, 34, מירושלים

אני בת 34 וסובלת מפסוריאזיס מילדות. הטיפול של 'מינרלמור' עזר לי ושיפר לי מאוד את מצב העור, עור שהיה עבה מאוד מכוסה בקשקשת הפך לאחר הטיפול לאלסטי ועדין. נוכחתי לדעת כי הטיפול המשולב (פנימי, חיצוני ותזונתי) הוא זה שהביא את השינוי שכה ייחלתי לו

טל לזובסקי, 34, מחיפה

שמי מתן ואני סובל מפסוריאזיס בידיים, רגליים, אוזניים ופנים מזה שנתיים. לאחר הרבה ניסיונות כושלים לרפא את המחלה הכרתי את שיטת TMST של 'מינרלמור'. אני אחרי טיפול של חודש ימים וחש שיפור גדול מאוד, ללא תופעות לוואי וללא חזרה של הפצעים במקומות הנגועים. אני לא יכול אפילו לתאר מה זה אומר מבחינתי לחיות ללא נגעים ופצעים

מתן ויתקין, 21, מירושלים

אטופיק דרמטיטיס ילדים

בתי רחל סבלה מאטופיק דרמטיטיס מגיל ינקות. מה לא עברנו עד שהגענו ל'מינרלמור'. מרחתי את הקרם על פי ההמלצה בשילוב הכמוסות והתזונה, והיום רחל ישנה לילה שלם ללא גירוד. אין מילים בפי להודות על השינוי.

רחל הלר, בת ה- 12, מירושלים

גיא היקר, אני חייבת להודות לך אלפי פעמים על הקרם הנהדר שהמלצת לי לקנות. פשוט מדובר בפלא! אחרי יומיים כבר נראה שיפור אדיר והיום הנגעים נעלמו כלא היו! תודה, תודה, תודה!

קלייר זמיר, אם לתינוק בן 5 חודשים, מחולון

אטופיק דרמטיטיס 

סבלתי מאטופיק דרמטיטיס עוד מילדות כשמצבי לווה בגרד ועור יבש . נמאס היה לי להתמרח כל הזמן במשחות וקראתי על שיטת TMST שמשלבת תזונה עם טיפול פנימי וזה מאוד דיבר אליי. מהר מאוד הרגשתי את השינוי על גבי העור ובמיוחד כאשר הגרד נפסק. אני ממליצה מאוד! לי זה שינה את החיים

אריאלה חנניה, 42, מפתח תקווה

שנים על גבי שנים השתמשתי במשחות סטרואידיות שרשם לי הרופא ובכל פעם שהפסקתי הכל חזר כאילו לא טיפלתי כלל. התחלתי עם הטיפול המשולב של 'מינרלמור', וכבר שלוש שנים התופעה אינה חוזרת. המחלה פשוט נעלמה

טל לוי, 34, מירושלים

אקנה

אני מודה לכם על היותכם שליחים לריפוי האקנה העקשני שלי. סבלתי ממנו שנים רבות וניסיתי לטפל במצבי אצל קוסמטיקאיות ורופאים וכלום לא עזר אשמח לשתף נשים אחרות על הצלחת הטיפול שלי.

אסתר מזוז, 24, מביתר עלית

סוף סוף מצאתי את הטיפול לאקנה שלי! אני חייבת להגיד שהמסכה, סוף הדרך! אני ישנה איתה בלילה, על גבי העור ובבוקר השיפור מדהים. גם חלק מהצלקות כבר נעלמו. אין על אקנול! ממליצה בחום!

נועה חמואיי, 32, מטבריה

אקנול עזר לי מאוד. סבלתי מפצעים עד שלא ראו לי את המצח. התמדתי בטיפול, והיום ברוך השם, המצב של העור שלי נקי ואזור המצח נותר ללא סימנים בדיוק כפי שהבטחתם.

ליאורה מורה, 22, מירושלים

שכחתי את כל מה שעברתי בבית הספר. אני מאושר!

אורי ראם, 16, מאשדוד

היום, סוף סוף, אני יכולה להגיד שאני בת 25. תודה לכם על הכל. ממש תודה.

אסתר לוי , 25 , ממודיעין

אקזמה

ברצוני להודות מעומק ליבי על שהחזרתם אותי לחיים! סבלתי מעור מגורה ודלקתי כאשר כל רופא עור אמר לי שמדובר במשהו אחר: פסוריאזיס ,אקזמה ,אטופיק ,סבוריאה. השתמשתי בטיפול שלכם ותוך חודש חזרתי לחיים .תודה רבה!

נעמי ברנד, 32, מבני ברק

אמא שלי, כבת 90, לא הצליחה לעמוד על הרגליים. כף הרגל שלה הייתה מאוד סדוקה ומלאה בחתכים עם נפיחות. התחלנו את הטיפול המשולב, עם הקרם והכמוסות, וברוך השם אמא עומדת על הרגליים והתחילה ללכת. תודה רבה!

מיכל אבקסיס מצור הדסה

סבוריאה

הטיפול מאוד עזר לי. האדמומיות בפנים ירדה פלאים, וגם הקילופים. תודה!

סיוון טל פרידמן, 45, מנהריה

אני סובלת מסבוריאה שמתאפיינת בעור מתקלף, אדמומיות וגירודים הולכים ובאים. לא מצאתי פתרון עד שניסיתי את שיטת הטיפול של 'מינרלמור', ואט אט הכל נעלם. היום אני עם פנים חלקות

אלה קנטור, 39, מבאר שבע

משקל יתר

כל יום בשעה חמש אחר הצהריים הייתי חוטפת חשק למתוק והתקפת זלילה שלא ידעתי כיצד לעצור אותה. התחלתי עם הקלורית ולא רק שהפסקתי עם הזלילה וההתקפות האלה, גם הצלחתי לרדת 5 קילו במשקל

מירב שמלה, 35, מרמת גן

ניסיתי הרבה מוצרי דיאטה וכל פעם התאכזבתי מחדש עד שמצאתי את הקלורית. בהתחלה זה היה נראה כאילו זה עוד מוצר, אבל לאחר עשרה ימים התחלתי להרגיש בשינוי. הרגשתי שבע יותר ולא הרגשתי רצון לאכילת מתוק וירדתי גם במשקל. ממליץ!

גיא קפרי, 45, מפתח תקווה

אני רוצה לספר לכם שהצלחתי להוריד 12 ק"ג בחודש וחצי! אני ממליצה על קלורית לכל אחד. פשוט לבלוע 2 כמוסות קלורית פעמיים ביום עם 2 כוסות מים וזה עובד!

שושנה גלעדי, 52, מטבריה

פסוראיזיס בקרקפת

סבלתי שנים רבות מקרקפת פצועה ועבה. בכל פעם שהייתי מגרד את הראש היו יורדות קליפות עבות ודקות ללא הפסקה. השימוש עם הג'ל של 'מינרלמור' מידי יום על גבי הקרקפת וביחד איתו מריחת הקרם והכמוסות שיפרו את המצב מאוד. הגרד פסק, הקליפות החלו להיות קטנות ולבסוף נעלמו. היום הקרקפת שלי חלקה ונטולת פצעים. תודה רבה!

מנחם מן, 19, מירושלים

השימוש בג'ל של 'מינרלמור' עזר לי מאוד. הפצעים בקרקפת נעלמו והקשקשת ירדה. אני משתמש יום יום, גם למניעה

דניאל קאופמן, 52, מנתניה

התחל להקליד והקש על Enter כדי לחפש

נקה עגלה

אין מוצרים בסל הקניות.