סיפורי הצלחה

אושרת

אושרת

אחרי שניסיתי כל מיני טיפולים ומשחות שלא עזרו , החלטתי לנסות את הטיפול של מינרל מור, קניתי את הערכה והקפדתי במשך חודש ימים על כל המרכיבים- תזונה וכדורים, התוצאות נפלאות!!!אני מתרגשת...הנגעים כמעט ונעלמו לחלוטין, העור אלסטי וחלק, אני ממשיכה עדיין עם הרגלי התזונה ולקיחת התוספים עד שזה יעלם לחלוטין. 
אני ממליצה בחום לכל מי שסובל מהמחלה הזו. אצלי בנוסף היו כאבי מפרקים במשך 5 חודשים ישבתי בבית עם משככי כאבים בלי יכולת לתפקד, ובאופן מפתיע הטיפול עזר לי לחזור לשגרה. לצפייה בהמלצה המלאה לחץ כאן>>
אושרת
שרה

שרה

סבלתי בשנה וחצי האחרונות מבעיות עור רגליים וידיים, גרד חמור, פצעים מוגלתיים, קילוף עור עד שכמעט התייאשתי. פניתי לרופאים הרגלים מקופת חולים ועד בית חולים... ולא היו תוצאות.

במקרה גיליתי ויותר נכון הימרתי על מינרל מור ערכת הפלא, ונציג שרות של החברה מאד מאד נחמד ואמיתי, ומבין עניין שלח לי ערכה. וראה זה פלא, אחרי סבל ממושך פתאום אור בקצה המנהרה, פתאום המצב החל להשתפר באופן משמעותי.. כמובן שביקשתי ערכה שנייה כדי לחסל את הנגע סופית. לצפייה בכתבה המלאה>>

שרה
הדסה עמדי

הדסה עמדי

אני חולת פסוריאזיס מזה 20 שנה חלקכם מכירים אותי אישית מים המלח :-) ראיתי מחובתי לשתף אותכם בהצלחת הטיפול של מינרל מור. זה לא סוד שאין קסמים עם המחלה הזאת והסקפטיות לא חלשה על אף אחד מאיתנו. כחולת פסוריאזיס שנים רבות אתם משערים שניסיתי הכול, אבל הכול!
הדסה עמדי
אפרת

אפרת

סבלתי מפסוריאזיס קשה בקרקפת ובקפלי האוזניים וגם בירך עשיתי את הטיפול של מינרל מור TMST והיום אחרי חודש אני כמעט נקייה כמובן ששינתי בהמלצתם מס' דברים אבל הטיפול בסופו היה מוצלח שווה לנסות.  

לצפייה בהמלצה המלאה לחץ כאן>>


אפרת
יהודה כהן

יהודה כהן

אני חי עם פסוריאזיס כבר מעל 10 שנים. ניסיתי מיליון תכשירים, משחות וניסויים שונים… שלא עזרו ולפעמים אפילו החמירו את המצב. מאז שהכרתי את מינרל מור החיים שלי לגמרי השתנו ...

להמלצה המלאה באתר לחצו כאן>> 

יהודה כהן
שרה

שרה

אני מרוצה מהשימוש בתוספי התזונה ויטמינים שקלעו למטרה ושיפרו את חיי בצורה מדהימה. הנגע בעור היה קשה, והרופאים בבית החולים לא ידעו לאבחן במדיוק את מהות המחלה, וספק אם זה פסרואזיס או אקזמה, כך שהבנתי שתזונה נכונה ושימוש בערכת "הפלא" שיפרו משמעותית את בעיית העור שנמשכת כבר 8 חודשים. 

לצפייה בהמלצה המלאה לחץ כאן>>

 

שרה
אילנה

אילנה

שמי אילנה ואני סובלת שנים רבות מפסוריאזיס בכף הרגל וביד ,לאחרונה לא יכולתי לעמוד על הכף הרגל והמשחות שהייתי רגילה למרוח כבר לא הועילו , החלטתי לנסות את המינרל מור TMST והיום לאחר 2 ערכות טיפול אני הולכת על הכף רגל ללא כאב ודם , העור אלסטי וכבר לא סדוק ופולט דם כפי שהיה מצאתי לנכון להמליץ כי לי זה עזר תודה
אילנה
ש.ע.

ש.ע.

בחרתי לרשום לכם מכתב תודה ואין לי בעיה שתפרסמו אותו ובזכותו תעזרו גם לאנשים אחרים...אינני יודע אם אתם זוכרים אך לפני מס' חודשים התקשרתי אליכם וסיפרתי לכם על הבעיה שלי ושקיימת לי דלקת חמורה מאוד בברך שיכולה לגרום לאיבוד הברך כתוצאה מפסוריאזיס קשה, נטעתם בי אמונה והחלטתי לנסות. 

 

ש.ע.
א.מ. בן 36

א.מ. בן 36

תודה לכם אני אדם חדש ומאושר . הטיפול בשיטתכם גרם לי לחיות אורך חיים בריא וללא הפסוריאזיס שהתרגלתי לחיות עימו שנים . במהלך הטיפול ירדתי עשר ק"ג הנגעים בברכיים ובמרפק נעלמו, העצירות שליוותה אותי שנים רבות נעלמה, חוף הים הוא מקום בילוי  העיקרי שלי ללא חולצה ,ללא בושה ,פתוח .כיף .תודה לכם ובכל הזדמנות אני מספר עליכם תודה
א.מ. בן 36
א.מ. אמא של ט. בן ה-13

א.מ. אמא של ט. בן ה-13

ממש מהיותו בן מספר חודשים בני סבל מדלקת חיתולים קשה שאובחנה כתפרחת חיתולים. במשך חודשים ארוכים, בני סבל מגירודים עזים ולילות שלמים העברנו ללא שינה וללא יכולת לעזור לו. לאחר הטיפול בשיטה שלכם להפתעתי הרבה זה עבד! לאט לאט הגירודים בגוף נעלמו, גם הקשקשת והאודם בראש והיום, אין מאושר מבני שסוף סוף מרגיש כמו  כל בן נוער בגילו!! חבל שלא הכרנו את הטיפול הזה שנים קודם
א.מ. אמא של ט. בן ה-13
ר. ש. בת 33

ר. ש. בת 33

מספר חודשים לפני שהתחתנתי התפרצה אצלי מחלת הפסוריאזיס. לאחר שחקרתי את הנושא והתחלתי להכירו לעומק הבנתי שהמחלה נוטה להתפרץ בעקבות סטרס ומתח. כשגיליתי את הערכה בשיטת T.M.S.T המעלימה את המחלה תוך חודש, לא היססתי לרגע. כבר לאחר מספר ימים מתחילת הטיפול ראיתי הטבה משמעותית, לאחר קצת יותר משלושה שבועות כבר לא היה זכר והעור היה חלק ונקי מקשקשת.
ר. ש. בת 33
ש.ב. בן 50

ש.ב. בן 50

מחלת הפסוריאזיס מלווה אותי למעלה מ- 20 שנה. במהלך השנים ביקרתי אצל מיטב הרופאים בישראל וניסיתי הרבה תכשירים ומוצרים שניתנו לי, הרופאים מעולם לא הבטיחו ריפוי והסבירו שלמחלה הזאת עדיין לא נמצא המרפא. עשרות המשחות בהם השתמשתי לא ממש עזרו מלבד משחה אחת שנתנה הקלה אבל לא הצליחה להעלים את הנגעים. 

לאחר שנחשפתי לשיטת T.M.S.T החלטתי לנסות למשך חודש והבחנתי בשינוי משמעותי, הגרד פחת והאדמומיות והקשקשת כמעט ונעלמו!!! החלטתי לרכוש שוב את הערכה ולהשתמש במשך חודש נוסף, לאחר שבוע כבר לא היה זכר לפסוריאזיס!!!! 
ש.ב. בן 50
שם מלא
טלפון
דוא"ל
מדינה
הזמן עכשיו
All rights reserved to mineral mor