מידע מקצועי

העור ראי של גופינו

העור ראי של גופינו

העור הוא מעטפת גופנו, האיבר הגדול ביותר בגופנו. הוא מגן ומזין את הרקמות והאיברים שמתחתיו, משמש מאגר לחומרי מזון חיוניים כמו שומן, מים, ויטמינים, מינרלים ומלחים, העור הוא המקום בו מיוצר ונאגר ויטמין D, הוא מווסת את טמפרטורת הגוף ושומר על איזון הנוזלים, וכפועל יוצא, סופג חומרים מבחוץ ופולט את המיותרים החוצה.

תהליכים פנימיים המתרחשים בגופנו נותנים את ביטויים על גבי העור. מבחן התוצאה מלמד כי מחלות עור רבות כגון ספחת פסוריאזיס וגם אטופיק דרמטיטיס תינוקות משקפות לא אחת את חוסר האיזון המטבולי ו/או הנפשי בו הגוף מצוי.
בין הגורמים, ניתן למצוא עיכול חלבון לא תקין, עומס רעילות בכבד וחוסר איזון במערכת החיסון.
לאורך שנים, אנו ניזונים מאופן הטיפול הסימפטומטי, הנקודתי, כאשר מזוהה בעיה כלשהי על גבי העור, נפנה אל מומחי רפואת עור ויהא אז הפיתרון המקובל במריחת קרם או משחה, המענה אם כן, יהיה דרך מתן הקלה רגעית, לטווח הקצר אך השורש לבעיה נותר ללא מענה.

אם כן, נכון יהיה להתייחס בהתאם לשיטות הטיפול הטבעיות ולהביט מבפנים החוצה, להבין כי מה שמתבטא כקשקשת וגירוי בעור מסמל חוסר איזון פנימי ושם לטפל בבעיה.
בניגוד לשיטות קונבנציונאליות של רפואת עור, טיפול הספחת יהיה ממוקד לשורש הבעיה ובהתאם לכך לא רק שיטפל בבעיה החיצונית אלא גם ימנע חזרתה... כך עובדת שיטת T.M.S.T שפותחה במיוחד כדי לטפל במוקדי הבעיה הפנימיים ולפתור את הבעיה מהשורש.

העור ראי של גופינו
שם מלא
טלפון
דוא"ל
מדינה
הזמן עכשיו
All rights reserved to mineral mor